
BRAUN SI 7149 WB
Endirimi 6 aya 0% böl
3.3
0
244
Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Model | Ütü |
| Su qabı həcmi | 300 ml |
| Güc, W | 2900 W |
| Rəngi | Qara, boz |
| Çəki | 1.6 kq |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Şaquli buxar | Var |
| Daimi buxar | 50 q/d |
| Avtomatik sönmə | Var |
| Damlamaya qarşı sistem | Var |
| Kabel uzunluğu | 2.5 m |
| Əlavə | Özünü təmizləmə sistemi |



Rəylər