Samsung Galaxy A7 (2018) BLUE
18 AY 0%
Endirimi 12 aya 0% böl
4.3
0
1667
Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növü | Smartfon |
| SIM kart sayı | Dual SIM |
| Yaddaş | 64 GB, 4 GB RAM + 512 GB microSD |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 8.0 (Oreo) |
| Şəbəkə | 3G, 4G/ LTE |
| Prosessor | Exynos 7885 2.2GHz Octa Core Processo |
| Bağlantı | NFC, USB, WiFi, GPS |
| Kamera | LED flash, panorama, HDR |
| Ön kamera | Əsas kamera 24MP (F1.7) 8MP (F2.4) 5MP (F2.2) / ön kamera 24MP (F2.0) |
| Ekran | SuperAMOLED Infinity Display, FHD+ |
| Ekran ölçüsü (düym) | 6.0 |
| Ekran ölçüsü (piksel) | 1080 x 1920 piksel |
Əlavə |
|
|---|---|
| Batareya tutumu (mAh) | 3300 mAH |
| Ölçülər, mm (HxExQ) | 159.8 x 76.8 x 7.5 mm |
| Digər | Barmaq izi skaneri |

Rəylər