HONOR X9c 8GB/256GB JADE CYAN
Endirimi 12 aya 0% böl
4.4
0
3734
IP65M suya davamlılığı ilə əvəzolunmaz qoruma!
HONOR X9c 5G-də 360° qoruma təmin edən, yenilikçi və üç qatlı suya davamlı strukturla su narahatlığını aradan qaldırın. Əllərin yaş və ya yağlı olsa belə, "Yaş əllə toxunma" funksiyası ilə qüsursuz qarşılıqlı əlaqədən zövq ala biləcəksiniz.
Uzunmüddətli batareya ömrü, rahat istifadə təcrübəsi
HONOR X9c 5G, sənayenin ən böyük 6600 mAh silisium-karbon batareyasını ilk dəfə tətbiq edərək, uzunmüddətli və rahat istifadə təcrübəsi vəd edir.
İkili stereo dinamiklər, hədsiz səs təcrübəsi
Ruhunuza toxunan melodiyaların tam təsirini yaşayın. HONOR X9c 5G, 300% super səs həcminə malik ikili stereo dinamiklərlə təchiz olunub.
Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növü | Smartfon |
| SIM kart sayı | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by), 2 |
| Yaddaş | 256 GB |
| RAM | 8 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | var |
| Korpusun materialı | plastik və şüşə |
| Çəki | 189 q |
| Ölçülər | 162.8 x 75.5 x 8 mm |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android |
| Əməliyyat sistemin versiyası | Android 14, Magic OS 8 |
| Şəbəkə | 3G, 4G, 5G, LTE |
| Prosessor | Qualcomm SM6450 Snapdragon 6 Gen 1 (4 nm) |
| Prosessor tezliyi | Octa-core (4x2.2 GHz Cortex-A78 & 4x1.8 GHz Cortex-A55) |
| Qrafik prosessor | Adreno 710 |
| Nüvə sayı | 8 |
| Bağlantı | NFC (regiona əsasən dəyişilə bilər) |
| Kamera | 108 MP, f/1.8, (wide), 1/1.67 |
| Ön kamera | 16 MP, f/2.5, (wide) |
| Video (əsas kamera) | 4K@30fps, 1080p@30fps |
| Video (ön kamera) | 1080p@30fps |
| Ekran | AMOLED, 1B colors, 120Hz, 4000 nits (peak) |
| Ekran ölçüsü (düym) | 6.78 inches, 111.5 cm2 (~90.7% screen-to-body ratio) |
| Ekran ölçüsü (piksel) | 1224 x 2700 pixels (~437 ppi density) |
Əlavə |
|
|---|---|
| Batareya tutumu (mAh) | Si/C 6600 |
| Batareya növü | Non-removable Li-Po |
| Sürətli şarj | 66W |
| Bluetooth versiyası | 5.1 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 |
| İstehsal tarixi | 2024 |
| Naviqasiya sistemi | GPS, A-GPS, GLONASS, GALILEO, Beidou |
Rəylər