
Braun MQ 3000 W
По скидке на 6 мес. 0%
4.2
0
320
SPLASH Kontrol texnologiyası
Bu texnologiya sayəsində blenderdən istifadə edərkən qida qalıqlarının sıçrayaraq ətrafa dağılmasının qarışı alınır. Beləliklə blenderdən istifadə edən zaman mətbəxiniz təmiz qalar
Общие характеристики |
|
|---|---|
| Тип устройства | Blender |
| Объём, л | 600 ml |
| Мощность, Вт | 700 W |
| Цвет | Ağ |
Преимущества |
|
|---|---|
| Программы и функции | SPLASH kontrol texnologiyası, |
| Количество скоростей | - |
| Безопасность | Dual sürət |
| Аксессуары | 600 ml qab |


Rəylər