
Ütü TEFAL Express Steam Max FV2868 Ceramic 2500W Mavi 4300007578
Endirimi 6 aya 0% böl
4.8
0
938
Effektiv və sürətli ütüləmə
Yüksək buxar performansını* və qabaqcıl xüsusiyyətləri birləşdirən EXPRESS STEAM ütüləməni tez və asan edir. Asan ütüləmə üçün davamlı keramika altlığı olan Express Steam, həmçinin sürətli qızdırmaq üçün 2500 Vt güc, inadkar qırışların öhdəsindən gəlmək üçün əlavə güclü 160 q/dəq buxar gücü ilə təchiz olunmuşdur. Damlamağa qarşı xüsusiyyəti ilə parçanı ləkəsiz və qorunur formada tutar. Express Steam avtomatik sönmə funksiyasına və gündəlik ütüləmə üçün böyük, asanlıqla doldurula bilən su çəninə malikdir.
Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Model | Buxarlı ütü |
| Su qabı həcmi | 150 ml |
| Güc, W | 2500 W |
| Rəngi | Göy |
| Qablaşdırmaya daxildir | Buxarlı ütü və məlumat kitabça |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Buxar təkanı | 160 qr /dəq |
| Daimi buxar | 45 gr/dəq |
| Altlıq örtüyü | Easygliss |
| Avtomatik sönmə | var |
| Damlamaya qarşı sistem | var |
| Kabel uzunluğu | 1.8 m |




Rəylər