
Ütü TEFAL Express Steam FV2844 Ceramic 2400W Tünd Qırmızı 4300007576
Endirimi 6 aya 0% böl
4.8
0
1121
Express Buxar: Daha sürətli və daha davamlı*
Yüksək buxar performansını* və qabaqcıl xüsusiyyətləri birləşdirən EXPRESS STEAM, ütüləməni tez və asan edir. Asan ütüləmə üçün dayanıqlı keramika altlığı olan Express Steam, həmçinin sürətli qızdırmaq üçün 2400 Vt güc, inadkar qırışların öhdəsindən gəlmək üçün əlavə güclü 130 q/dəq buxar gücü ilə təchiz olunub. Damlamağa qarşı xüsusiyyəti ilə parçanı ləkəsiz və qorunur formada tutar. Express Steam gündəlik ütüləmə üçün böyük, asanlıqla doldurula bilən su çəninə malikdir.
Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Model | Buxarlı ütü |
| Su qabı həcmi | 150 ml |
| Güc, W | 2400 W |
| Rəngi | Bənövşəyi |
| Qablaşdırmaya daxildir | Buxarlı ütü və məlumat kitabça |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Buxar təkanı | 130 qr/dəq |
| Daimi buxar | 40 gr/dəq |
| Altlıq örtüyü | Easygliss |
| Damlamaya qarşı sistem | var |
| Kabel uzunluğu | 1.8 m |


Rəylər