Blender necə seçim?

Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Qurğu növü | Qəhvədəmləyən |
| Tutum, lt | 1.1 lt |
| Güc, W | 1100 W |
| Rəngi | Qara |
| Qablaşdırmaya daxildir | Çıxarılan damcı qabı, çıxarılan su çəni |
| Korpus materialı | Plastik |
| Çəki | 4.1 kq |
| Ölçülər | 185x240x305 mm |
| Maksimal təzyiq, bar | 15 bar |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Təhlükəsizlik | Avtomatik sönmə |

Rəylər