Blender necə seçim?

Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Qurğu növü | Midi soba |
| Tutum, lt | 42 (lt) |
| Güc, W | 1618 W |
| Rəngi | Çəhrayı |
| Korpus materialı | Polad |
| İdarəetmə növü | Mexaniki |
| Ölçülər | 590x330x465 mm |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Proqram və funksiyalar | Konveksiya |
| Maksimal temperatur, °C: | 250 °C |
| Taymer | Var |
| İşıqlandırma | Var |

Rəylər