Blender necə seçim?

Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Qurğu növü | Fritoz |
| Tutum, lt | 6 lt |
| Güc, W | 26.7W |
| Rəngi | Qara |
| İdarəetmə növü | Elektron |
| Quraşdırma ölçüləri (H × E × D) | 37.7D x 26.7W x 35.5H |
| Çəki | 7.2 Kg |
| Ölçülər | 325 x 415 x 420 and 7.2 Kg |
| 360° fırlanma | var |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Proqram və funksiyalar | 11 PROQRAM SAYI Toyuq, Balıq, Dəniz məhsulları, Steaks, Kolbasa, Tərəvəz, Kartof, Pizza, Tortlar, kartof qızartması, Tost |
| Maksimal temperatur, °C: | 80-200°C |
| Taymer | var |
| İşıqlandırma | var |
| Displey | LCD |
| İş sonunda səsli siqnal | var |
| Su səviyyəsinin göstəricisi | var |

Rəylər