Tozsoran necə seçim?

Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növ | Torbasız |
| Güc, W | 800 W |
| Sorma gücü | 220 W |
| Toz toplayıcının növü / həcmi | 1 lt |
| Tətbiq sahəsi | Ev, maşın |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Funksiyalar | Səs Gücü Səviyyəsi 79dB, Erqonomik tutacaq, Fırlanan idarəetmə düyməsi |
| Aksesuarları | Üçbucaq başlıq |
| Rəngi | Bənövşəyi |

Rəylər