Tozsoran necə seçim?

Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növ | Tozsoran |
| Güc, W | 2100 W |
| Sorma gücü | 350 W |
| Toz toplayıcının növü / həcmi | Torbalı, 6 (lt) |
| Tətbiq sahəsi | Quru |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Funksiyalar | Səs dərəcəsi (DB) : 65 dB |
| Naqilin uzunluğu | 5 m |
| Aksesuarları | Başlıqlar : 3 |
| Rəngi | Ağ |

Rəylər