Tozsoran necə seçim?

Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növ | Tozsoran |
| Güc, W | 1800 W |
| Sorma gücü | 360 W |
| Toz toplayıcının növü / həcmi | Konteyner/1.3 lt |
| İdarəetmə növü | Mexaniki |
| Səs səviyyəsi | 82 db |
| Komplektasiya | Şlanq, boru, fırça və başlıqla |
| Filter | Hepafiltr |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Naqilin uzunluğu | 6 m |
| Ölçüsü | 23.9 × 26.5 × 40.8 sm |
| Çəki | 4.4 kq |

Rəylər