Tozsoran necə seçim?

Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növ | Tozsoran |
| Güc, W | 1900 W |
| Sorma gücü | 410 Vt |
| Toz toplayıcının növü / həcmi | Konteyner/1.5 L |
| Təmizləmə növü | Quru |
| Səs səviyyəsi | 72 dB |
| Komplektasiya | Döşəmə/xalça Triactive, ara üçün, balaca, quraşdırılmış |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Naqilin uzunluğu | 6 m |
| Rəngi | Göy |

Rəylər