Tozsoran necə seçim?

Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növ | Tozsoran |
| Güc, W | 2000 Vt |
| Toz toplayıcının növü / həcmi | Qab-1,5 l |
| Tətbiq sahəsi | Xalça, künc, mebel |
| Təmizləmə növü | Quru |
| İdarəetmə növü | Mexaniki |
| Filtr | Hepafiltr |
| Səs səviyyəsi | 82 dB |
| Qablaşdırmaya daxildir | Şlanq, boru, fırça və başlıqla |
| Başlıqlar | Xalça, künc, mebel |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Naqilin uzunluğu | 5 m |
| Rəngi | Gümüşü |
| Ölçüsü | 243x272x398 mm |
| Çəki | 4.9 kq |

Rəylər