
LENOVO L3 15IML05
Endirimi 6 aya 0% böl
OUTLET
4.5
0
519
Parametrlər |
|
|---|---|
| Məhsul kodu | 126.0087 |
| Qurğu növü | Notbuk |
| Prosessor (CPU) | Intel Core I7-10510U (nəsil 10) |
| Əməli yaddaş (RAM) | 12 GB |
| Daxili yaddaş | 256 GB |
| Ekran Kartı (VGA) | NVIDIA GeForce MX330 2 GB |
| Ekran ölçüsü | 15.6 düym |
| Yaddaş növü | SSD |


Rəylər