
HP VICTUS 15-fa2082wm i5/16/512
Endirimi 18 aya 0% böl
0
0
1506
Parametrlər |
|
|---|---|
| Məhsul kodu | 80.0429 |
| Qurğu növü | Notbuk |
| Prosessor (CPU) | Intel Core i5 13420H (nəsil 13) |
| Əməli yaddaş (RAM) | 16 GB |
| Daxili yaddaş | 512 GB |
| Ekran Kartı (VGA) | RTX4050 6GB |
| Ekran ölçüsü | 15.6 düym |
| Yaddaş növü | SSD |

Rəylər