
Lenovo Legion 5 15IMH05H
Endirimi 12 aya 0% böl
OUTLET
0
0
596
Parametrlər |
|
|---|---|
| Məhsul kodu | 126.0145 |
| Qurğu növü | Notbuk |
| Prosessor (CPU) | Intel Core i5-10300H (nəsil 10) |
| Əməli yaddaş (RAM) | 16 GB |
| Daxili yaddaş | 128 GB |
| Ekran Kartı (VGA) | NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti 4GB |
| Ekran ölçüsü | 15.6 düym |
| Yaddaş növü | SSD |


Rəylər