
Acer Aspire A315-57G-72FF
Endirimi 12 aya 0% böl
OUTLET
0
0
307
Parametrlər |
|
|---|---|
| Məhsul kodu | 86.0128 |
| Qurğu növü | Notbuk |
| Prosessor (CPU) | Intel Core i7-1065G7 (nəsil 10) |
| Əməli yaddaş (RAM) | 16 GB |
| Daxili yaddaş | 256 GB |
| Ekran Kartı (VGA) | NVIDIA GeForce MX330 2 GB |
| Ekran ölçüsü | 15.6 düym |
| Yaddaş növü | SSD |

Rəylər