
Casper CD.SOL2120D-4L1A
12 AY 0%
3.6
0
366
Parametrlər |
|
|---|---|
| Qurğu növü | PC |
| Prosessor (CPU) | Intel® Core™ Pentium-G2120 (3M Cache, 3.10 GHz) |
| Çipset | Intel® H61 Express Chipset |
| Əməli yaddaş (RAM) | 4 GB DDR3 (1333 MHz) |
| Sərt Disk (HDD) | 500 GB SATA (7200 RPM) |
| Ekran kartı (VGA) | 1 GB DRR3 ATI Radeon HD8350 |
| Optik oxuyucu | DVD±RW DUAL |
| Ekran | Casper 20 |
| Şəbəkə | 10/100/1000 Gigabit Ethernet |
| Əməliyyat sistemi (OS) | Windows® 7 Ultimate 64bit (EN/RU/TR) |
| Əlavə çıxışlar (Port) | 6xUSB 2.0, 1xHDMI, 1xVGA |
| Kamera | - |
| Güc | - |
| Çəkisi | 7~8 kq |
| Əlavələr | Klaviatura, Maus və Maus altlığı |
Rəylər