
Casper CD.SOL3470D-8T2G
12 AY 0%
4.8
0
347
Parametrlər |
|
|---|---|
| Qurğu növü | PC |
| Prosessor (CPU) | Intel® Core™ i5-3470 (3M Cache, 3.40 GHz) |
| Çipset | Intel® H61 Express Chipset |
| Əməli yaddaş (RAM) | 8 GB DDR3 (1333 MHz) |
| Sərt Disk (HDD) | 1000 GB SATA (7200 RPM) |
| Ekran kartı (VGA) | 2 GB DRR3 Nvidia GeForce GT630 |
| Optik oxuyucu | DVD±RW DUAL |
| Ekran | Casper 21.5 |
| Şəbəkə | 10/100/1000 Gigabit Ethernet |
| Əməliyyat sistemi (OS) | Windows® 7 Ultimate 64bit (EN/RU/TR) |
| Əlavə çıxışlar (Port) | 6xUSB 2.0, 1xHDMI, 1xVGA |
| Kamera | - |
| Güc | - |
| Çəkisi | 7~8 kq |
| Əlavələr | Klaviatura, Maus və Maus altlığı |
Rəylər