CASPER NSO I870-6T85P
12 AY 0%
3.7
0
352
Parametrlər |
|
|---|---|
| Qurğu növü | PC |
| Prosessor (CPU) | Intel® Core ™ i7-870 |
| Çipset | Intel® H55 |
| Əməli yaddaş (RAM) | 6 GB 1333 MHz DDR3 |
| Sərt Disk (HDD) | 1 TB SATA |
| Ekran kartı (VGA) | 2 GB ATI HD5750 |
| Optik oxuyucu | DVD±RW DUAL |
| Ekran | 20" Wide Casper LCD |
| Şəbəkə | ETHERNET 10/100/1000 |
| Əməliyyat sistemi (OS) | Windows® 7 Home Premium |
| Əlavə çıxışlar (Port) | USB(2.0)x4, USB (3.0)x2, E-SATAx4 |
| Kamera | - |
| Güc | - |
| Çəkisi | - |
| Əlavələr | Klaviatura,Optik Maus |
Rəylər