CASPER D1H.SOLG325
12 AY 0%
3.8
0
533
Parametrlər |
|
|---|---|
| Qurğu növü | PC |
| Prosessor (CPU) | Intel® Pentium G3250, 3.2 GHz |
| Çipset | Intel® Express |
| Əməli yaddaş (RAM) | 4 GB DDR3 1333 MHz |
| Sərt Disk (HDD) | 500 GB SATA, 5400 RPM |
| Ekran kartı (VGA) | 1GB DDR3 AMD RADEON R5-220 |
| Optik oxuyucu | DVD±RW DUAL |
| Ekran | CASPER 21.5 |
| Şəbəkə | 10/100/1000 |
| Əməliyyat sistemi (OS) | Microsoft Win7 Ultimate 64Bit |
| Əlavə çıxışlar (Port) | 5x USB 2.0,1x USB 3.0,1x HDMI, 1x VGA |
| Kamera | - |
| Güc | - |
| Çəkisi | - |
| Əlavələr | - |
Rəylər