
ASUS AIO A5401WRAK- BA051W
0
0
338
Parametrlər |
|
|---|---|
| Qurğu növü | PC |
| Prosessor (CPU) | İntel Core I5 10500T |
| Əməli yaddaş (RAM) | 8GB DDR4 RAM |
| Sərt Disk (HDD) | 512GB SSD |
| Ekran kartı (VGA) | NVIDIA MX330 2GB |
| Ekran | 23.8 |
| Əməliyyat sistemi (OS) | FreeDOS |
| Çəkisi | 7 kq |



Rəylər