
ASUS AIO V241EPK-BA042W
0
0
390
Parametrlər |
|
|---|---|
| Qurğu növü | PC |
| Prosessor (CPU) | İntel Core I7 1165G7 |
| Əməli yaddaş (RAM) | 8GB DDR4 |
| Sərt Disk (HDD) | 512GB SSD |
| Ekran kartı (VGA) | NVIDIA GEFORCE MX330 2GB |
| Ekran | 23.8 |
| Əməliyyat sistemi (OS) | FreeDOS |
| Çəkisi | 5.4 kq |



Rəylər