DEMIRDOKUM ADEMIX 24
Endirimi 6 aya 0% böl
0
0
938
Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növü | Konveksionel kombi |
| İsitmə gücü | 24 kW |
| İstilik aralığı | Su: 35-55 dərəcə, Radiator: 30-75 dərəcə |
| Yanacaq tipi | Təbii qaz |
| Displey | var |
| Rəngi | Ağ |
| Dövrələrin sayı | 2 dövrəli (istilik və isti su) |
| Quraşdırma növü | Divara |
| İstilik dəyişdirici material | Paslanmayan polad |
| Gərginlik | 230 V |
| Tutumu | 8 litr |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Əsas funksiyaları | Yüksək Su Təzyiqi və Dondurma Təhlükəsizliyi |
Ölçülər |
|
|---|---|
| Ölçüsü | 626 x 400 x 270 mm |
| Çəkisi | 26.5 kq |
Rəylər