Kondisioneri necə seçim?

Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növü | Split |
| Kompressor tipi | Sadə |
| Sahə, м2 | 60-65 m2 |
| Soyutma, Btu/h | 18000 |
| İsitmə, Btu/h | 18000 |
| Rəngi | Qara |
| Freon növü | R32 |
| Daxili blokun ölçüləri (H x E x D) | 910*225*295 mm |
| Xarici blokun ölçüləri (H x E x D) | 780*560*270 mm |
| Tezlik | 50 Hz |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Filtrlər | Silver ion, Aktiv karbon |
| Rejim və funksiyalar | Soyutma, isitmə, yuxu rejimləri |
| Taymer | var |
İş göstəriciləri |
|
|---|---|
| Daxili blokun səs səviyyəsi, dBA | 35 dB |
| Xarici blokun səs səviyyəsi, dBA | 54 dB |

Rəylər