Kondisioneri necə seçim?

Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növü | Split |
| Kompressor tipi | Sadə |
| Sahə, м2 | 30-40 |
| Soyutma, Btu/h | 12000 |
| Rəngi | Ağ |
| Freon növü | R410A |
| Soyutma rejiminin gücü | 3.5 kVt |
| İsitmə rejiminin gücü | 3.55 kVt |
| Daxili blokun çəkisi | 10 kq |
| Xarici blokun çəkisi | 28 kq |
| Daxili blokun ölçüləri (H x E x D) | 29.6 × 83.7 × 20.5 sm |
| Xarici blokun ölçüləri (H x E x D) | 54 × 73 × 26 sm |
| İqlim sinfi | A |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Rejim və funksiyalar | Soyutma, isitmə |
| Əlavə üstünlüklər | Golden Fin texnologiyası |
| Taymer | var |
İş göstəriciləri |
|
|---|---|
| Daxili blokun səs səviyyəsi, dBA | 34 dB |
| Xarici blokun səs səviyyəsi, dBA | 52 dB |

Rəylər