Paltaryuyan maşını necə seçim?

Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Yükləmə növü | Frontal |
| Tutum, kq | Yuma: 7 kq, Qurutma: 4 kq |
| Maksimum sıxma sürəti | 1200 dövr/dəq |
| Displey | LCD |
| Enerji sinfi | A+ |
| Enerji sərfi, kWh | 0.84 kW |
| Su sərfi, lt | 89 |
| Maksimum təxirə salınma vaxtı, saat | 24 saat |
| Rəngi | Ağ |
| Quraşdırılma növü | Solo |
| Yuma zamanı səs səviyyəsi | 58 dB |
| Sıxma zamanı səs səviyyəsi | 75 dB |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Proqram sayı | 15 yuma proqramı : Delicate wash, Economy wash, Baby wash, Jeans wash, Sportswear, Outerwear, Down wash, Mixed fabric program, Super rinse, Quick wash, Steam |
| Əsas funksiyalar | Bitmə siqnalı, HomeWhiz Eko sistem, Səs səviyyəsi yuma/sıxma: 58/75 dB, Gecə rejimi, Ön yuyulma, |
| Təhlükəsizlik | Uşaq kilidi |
Ölçülər |
|
|---|---|
| Hündürlüyü | 84 sm |
| Eni | 60 sm |
| Dərinliyi | 50 sm |

Rəylər