Paltaryuyan maşını necə seçim?

Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Yükləmə növü | Frontal |
| Tutum, kq | 10 kq |
| Maksimum sıxma sürəti | 1200 rpm |
| Enerji sinfi | A+++ |
| Enerji sərfi, kWh | 0,929 kVt/saat |
| Su sərfi, lt | 57 l |
| Rəngi | Ağ |
| Quraşdırılma növü | Solo |
| Yuma zamanı səs səviyyəsi | 53 dB |
| Sıxma zamanı səs səviyyəsi | 75 dB |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Proqram sayı | 14 |
| Əsas funksiyalar | SensiCare |
| Xüsusiyyətlər | Uşaqlardan müdafiə |
Ölçülər |
|
|---|---|
| Hündürlüyü | 84.7 sm |
| Eni | 59.7 sm |
| Dərinliyi | 63.6 sm |
| Çəki | 74,5 kq |

Rəylər