Paltaryuyan maşını necə seçim?

Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Yükləmə növü | Frontal |
| Tutum, kq | 7 kq |
| Maksimum sıxma sürəti | 1000 dövr/dəq |
| Displey | Var |
| Enerji sinfi | A+++ |
| Rəngi | Qara |
| Quraşdırılma növü | Solo |
| Yuma zamanı səs səviyyəsi | 63 dB |
| Sıxma zamanı səs səviyyəsi | 75 dB |
| İdarəetmə | Elektron |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Proqram sayı | 15 Proqram |
| Təhlükəsizlik | Uşaq kilidi |
Ölçülər |
|
|---|---|
| Hündürlüyü | 840 mm |
| Eni | 600 mm |
| Dərinliyi | 490 mm |
| Çəki | 61 kq |

Rəylər