Paltaryuyan maşını necə seçim?

Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Yükləmə növü | Frontal |
| Tutum, kq | 8 kq |
| Maksimum sıxma sürəti | 1200 rpm |
| Displey | var |
| Enerji sinfi | A |
| Enerji sərfi, kWh | 1.04 |
| Su sərfi, lt | 48 lt |
| Rəngi | Paslanmayan polad |
| Yuma zamanı səs səviyyəsi | 57 dB |
| Sıxma zamanı səs səviyyəsi | 75 dB |
| İdarəetmə | Elektro-mexaniki |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Proqram sayı | 21 |
| Əsas funksiyalar | Sürətli yuma İlkin yuma Pambıq Zərif parçaların yuyulması Buxar təchizatı Uşaq geyiminin yuyulması İdman geyiminin yuyulması Qovuqlu yuma |
| Xüsusiyyətlər | Sıxma sürətinin seçimi Displey EcoBubble texnologiyası Sızıntılardan müdafiə Ağıllı idarəetmə |
Ölçülər |
|
|---|---|
| Hündürlüyü | 85 sm |
| Eni | 60 sm |
| Dərinliyi | 52.5 sm |
| Çəki | 55 kq |

Rəylər