Paltaryuyan maşını necə seçim?

Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Yükləmə növü | Frontal |
| Tutum, kq | 8 |
| Maksimum sıxma sürəti | 1400 dövrə/dəq |
| Displey | LED |
| Rəngi | Ağ |
| Quraşdırılma növü | Solo |
| Yuma zamanı səs səviyyəsi | 55 dB(A) |
| Sıxma zamanı səs səviyyəsi | 73 dB(A) |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Proqram sayı | Zəriflər proqramı, ağlar və rənglilər proqramı, asan qulluq proqramı, yunlu əl yuma proqramı |
| Əsas funksiyalar | köynəklər, boşaltma / fırlatma, tez yuma/qarışıq, idman, tək yaxalama, yorğan, super 15 dəq / super 30 dəq, hazır, başlama / yenidən yükləmə, temperatur, vario sürəti, əvvəlcədən yuma, sıxma sürətinin azaldılması |
| Təhlükəsizlik | Balans nəzarəti, köpük nəzarəti, sızmadan mühafizə sistemi, həddən çox sudan mühafizə, uşaq təhlükəsizlik |
Ölçülər |
|
|---|---|
| Hündürlüyü | 848 mm |
| Eni | 598 mm |
| Dərinliyi | 590 mm |
| Çəki | 70.2 kq |

Rəylər