BEKO B3T68110
Endirimi 6 aya 0% böl
4.1
0
883
Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Tutum, kq | 8 kg |
| Qurutma növü | Kondensator |
| Displey | var |
| Enerji sərfi, kWh | 561,1 kVt/saat |
| Səs səviyyəsi | 65 dBA |
| Gərginlik | 230 V |
| Tezlik | 50 Hz |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Proqram sayı | 15 |
| Təhlükəsizlik | Uşaq kilidi, su tankerinin göstəricisi, filtr təmizləmə göstəricisi, kondenser təmizləmə göstəricisi, dövrün sonu siqnalı |
Ölçülər |
|
|---|---|
| Hündürlüyü, sm | 84.6 sm |
| Eni, sm | 59.8 sm |
| Dərinliyi, sm | 60.9 sm |
Rəylər