
BOSCH DHU 636HQ
Endirimi 12 aya 0% böl
4.5
0
802
Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növü | Aspirator |
| Həcmi | 220 m3/s |
| Sürət sayı | 3 güc parametri |
| Mühərrik sayı | 1 motor |
| İşıqlandırma | 2 x 28 Vt halogen işıqlandırma, İşıqlandırma intensivliyi: 200 lüks |
| Güc, W | 252 Vt |
| Rəngi | Qara |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Funksiyalar | Şüşə Teleskopik Geri çəkilə bilən mexanizm, Qabyuyan maşında yuyula bilən metal yağ filtri, Boru diametri: 120 mm |
Ölçülər |
|
|---|---|
| Hündürlüyü, sm | 150 mm |
| Eni, sm | 600 mm |
| Dərinliyi, sm | 482 mm |
Rəylər