
BOSCH DHU 665CQ
Endirimi 6 aya 0% böl
5
0
703
Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növü | standart |
| Həcmi | 360 m3/s |
| Sürət sayı | 3 |
| İşıqlandırma | Var |
| Güc, W | 250 W |
| Səs səviyyəsi | 72 dB |
| Rəngi | Gümüşü |
| Korpusun materialı | Paslanmaz polad |
| Çəki | 8.4 kg |
Üstünlüklər |
|---|
Ölçülər |
|
|---|---|
| Hündürlüyü, sm | 600 mm |
| Dərinliyi, sm | 482 mm |
| Hava kanalının diametri | 120 mm |



Rəylər