
BEKO HIGM 64135 SB
Endirimi 6 aya 0% böl
4.7
0
2265
Ümumi xüsusiyyətləri |
|
|---|---|
| Növü | Quraşdırılan plitə |
| İdarəetmə növü | Mexaniki |
| Ocaq sayı və növü | 3 qaz+1 elektrik |
| Rəngi | Qara |
| Material | Paslanmayan polad |
Üstünlükləri |
|
|---|---|
| Funksiyalar | Alışqan |
| Qaz kontrol | var |
Təhlükəsizlik |
|---|
Ölçülər |
|
|---|---|
| Hündürlüyü, sm | 440 mm |
| Eni, sm | 610 mm |
| Dərinliyi, sm | 510 mm |



Rəylər