
Samsung Galaxy A3 (2016)
YENİ
2.6
0
410
Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növü | Smartfon |
| SIM kart sayı | Dual SIM |
| Yaddaş | 16 GB, 1.5 GB RAM |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android OS, v5.1.1 (Lollipop) |
| Şəbəkə | 2G, 3G |
| Prosessor | Quad-core 1.5 GHz Cortex-A53 |
| Bağlantı | WLAN, Bluetooth, GPS, NFC, Radio FM radio, microUSB |
| Kamera | f/1.9, autofocus, LED flash |
| Ön kamera | 13 MP / ön kamera 5 MP, f/1.9 |
| Ekran | Super AMOLED capacitive touchscreen, 16M colors |
| Ekran ölçüsü (düym) | 4.7 inches (~69.4% screen-to-body ratio) |
| Ekran ölçüsü (piksel) | 720 x 1280 |
Əlavə |
|
|---|---|
| Ölçülər, mm (HxExQ) | 134.5 x 65.2 x 7.3 mm |
| Digər | MP4/WMV/H.264 player - MP3/WAV/WMA/eAAC+/FLAC player - Photo/video editor |

Rəylər