
Samsung Galaxy J2
YENİ
4.6
0
897
Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növü | Smartfon |
| SIM kart sayı | Dual Sim |
| Yaddaş | 8 GB, 1 GB RAM |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android OS, v5.1.1 (Lollipop) |
| Şəbəkə | 3G, 4G |
| Prosessor | Quad-core 1.3 GHz Cortex-A7 |
| Bağlantı | NFC, Wi-Fi Direct, USB, Bluetooth versiyası, Wi-Fi, |
| Kamera | Avtofokus, LED flash |
| Ön kamera | 5 MP, ön kamera 2 MP |
| Ekran | Super AMOLED,16M rəng |
| Ekran ölçüsü (düym) | 4.7 |
| Ekran ölçüsü (piksel) | 540 x 960 |
Əlavə |
|
|---|---|
| Ölçülər, mm (HxExQ) | 136.5 x 69 x 8.4 mm |
| Digər | - |
Rəylər