
Huawei Honor 6
YENİ
4.1
0
137
Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növü | Smartfon |
| SIM kart sayı | Tək SİM |
| Yaddaş | 32 GB, 3 GB RAM |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 4.4 |
| Şəbəkə | 3G, 4G/ LTE |
| Prosessor | Kirin 920 octa-core 1.7GHz CPU |
| Bağlantı | Bluetooth, GPS, WLAN, USB, FM radio, NFC |
| Kamera | Dual-kamera, Autofokus |
| Ön kamera | Əsas kamera 13 MP / ön kamera 5 MP |
| Ekran | Full HD ekran |
| Ekran ölçüsü (düym) | 5.0 |
| Ekran ölçüsü (piksel) | 1920x1080 piksel |
Əlavə |
|
|---|---|
| Batareya tutumu (mAh) | 3100 mAh |
| Ölçülər, mm (HxExQ) | 139.6 x 69.7 x 7.5 mm |
| Digər | Ağ və Qara rəngləri mövcuddur. |



Rəylər