
iPhone 8 Plus 256GB
YENİ
4.9
0
117
Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növü | Smartfon |
| SIM kart sayı | Tək Sim |
| Yaddaş | 256 GB, 4GB RAM |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | iOS 11 |
| Şəbəkə | 3G, 4G LTE |
| Bağlantı | Wi-Fi, GPS, Bluetooth, NFC, |
| Kamera | Avtofokus, 2x optical zoom, quad-LED (dual tone) flash |
| Ön kamera | Əsas kamera 12 MP, ön kamera 7 MP |
| Ekran | Retina HD ekran / LCD Multi-Touch / 3D Touch |
| Ekran ölçüsü (düym) | 5.5 |
| Ekran ölçüsü (piksel) | 1920x080 piksel |
Əlavə |
|
|---|---|
| Batareya tutumu (mAh) | 1821 mAh |
| Ölçülər, mm (HxExQ) | 158.4 x 78.1 x 7.5 mm |
| Digər | Document editor, Audio/video/photo editor, MP4/H.264 player, iCloud cloud service |
Rəylər