
Xiaomi Redmi 6 32GB
YENİ
3.9
0
156
Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növü | Smartfon |
| SIM kart sayı | Dual SİM |
| Yaddaş | 32 GB, 3 GB RAM + MicroSD |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 8.1 (Oreo) |
| Şəbəkə | 3G, 4G/ LTE |
| Prosessor | Helio P22 octa-core processor |
| Bağlantı | Wi-Fi, GPS, Bluetooth, USB OTG, Micro-USB, |
| Kamera | LED flash, HDR, panorama |
| Ön kamera | Əsas kamera Dual 12 MP + 5 MP / ön kamera 5 MP |
| Ekran | IPS LCD |
| Ekran ölçüsü (düym) | 5.45 |
| Ekran ölçüsü (piksel) | 720 x 1440 piksel |
Əlavə |
|
|---|---|
| Batareya tutumu (mAh) | 3000 mAh |
| Ölçülər, mm (HxExQ) | 147.50 x 71.50 x 8.30 mm |


Rəylər