Nə üçün Samsung Galaxy S22 Ultra? Yeni flaqmanı indi əldə etmək üçün 6 səbəb.

Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növü | Smartfon |
| SIM kart sayı | Dual Sim |
| Yaddaş | 128 GB, 6GB RAM |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 9.0 (Pie); MIUI 10 |
| Şəbəkə | 3G, 4G/ LTE |
| Prosessor | Qualcomm SDM855 Snapdragon 855 (7 nm) |
| Bağlantı | WLAN, Bluetooth, GPS, NFC, Infrared port, USB |
| Kamera | Dual-LED flash, HDR, panorama |
| Ön kamera | Əsas kamera Triple 48 MP+12 MP+ 16 MP / Ön kamera - 20 MP |
| Ekran | Super AMOLED ekran |
| Ekran ölçüsü (düym) | 6.39 |
| Ekran ölçüsü (piksel) | 1080 x 2340 piksel |
Əlavə |
|
|---|---|
| Batareya tutumu (mAh) | 3300 mAh |
| Ölçülər, mm (HxExQ) | 157.5 x 74.7 x 7.6 mm |
| Digər | Video - 2160p@30/60fps, 1080p@30/120/240fps, 1080p@960fps / |

Rəylər