Nə üçün Samsung Galaxy S22 Ultra? Yeni flaqmanı indi əldə etmək üçün 6 səbəb.

Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növü | Smartfon |
| SIM kart sayı | Dual Sim |
| Yaddaş | 64 GB, 6 GB RAM |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 9.0 (Pie); MIUI 10 |
| Şəbəkə | 3G, 4G/ LTE |
| Prosessor | Qualcomm SDM730 Snapdragon 730 (8 nm) |
| Bağlantı | WLAN, Bluetooth, GPS, FM Radio, USB |
| Kamera | Dual-LED flash, HDR, panorama |
| Ön kamera | Əsas kamera 48 MP+ 8 MP + 13 MP / Ön kamera - 20 MP |
| Ekran | Amoled FHD + |
| Ekran ölçüsü (düym) | 6.39 |
| Ekran ölçüsü (piksel) | 1080 x 2340 piksel |
Əlavə |
|
|---|---|
| Batareya tutumu (mAh) | 4000mAh |
| Ölçülər, mm (HxExQ) | 156.7 x 74.3 x 8.8 mm |

Rəylər