
HUAWEI P smart Z
YENİ
4.3
0
479
Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növü | Smartfon |
| SIM kart sayı | Dual Sim |
| Yaddaş | 64 GB, 4 GB RAM |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 9.0 (Pie); EMUI 9 |
| Şəbəkə | 3G, 4G/ LTE |
| Prosessor | Hisilicon Kirin 710F |
| Bağlantı | WLAN, Bluetooth, GPS, NFC, Radio, USB |
| Kamera | LED flash, panorama, HDR |
| Ön kamera | Əsas kamera Dual 16 MP + 2 MP / Ön kamera - 16 MP |
| Ekran | TFT LCD (LTPS) |
| Ekran ölçüsü (düym) | 6.59 |
| Ekran ölçüsü (piksel) | 1080 x 2340 piksel |
Əlavə |
|
|---|---|
| Batareya tutumu (mAh) | 4000 mAh |
| Ölçülər, mm (HxExQ) | 163.5 x 77.3 x 8.8 mm |
| Digər | Barmaq izi skaneri |


Rəylər