Nə üçün Samsung Galaxy S22 Ultra? Yeni flaqmanı indi əldə etmək üçün 6 səbəb.

Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növü | Smartfon |
| SIM kart sayı | Dual Sim |
| Yaddaş | 128 GB, 4 GB RAM |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 9.0 (Pie); EMUI 9.1 |
| Şəbəkə | 3G, 4G/ LTE |
| Prosessor | Hisilicon Kirin 710F (12 nm) |
| Bağlantı | WLAN, Bluetooth, GPS, FM Radio, USB |
| Kamera | LED flash, HDR, panorama |
| Ön kamera | Əsas kamera 16 MP (wide) + 8 MP (ultrawide) + 2 MP depth sensor |
| Ekran | LTPS IPS LCD ekran |
| Ekran ölçüsü (düym) | 6.59 |
| Ekran ölçüsü (piksel) | 1080 x 2340 pixels |
Əlavə |
|
|---|---|
| Batareya tutumu (mAh) | 4000 mAh |
| Ölçülər, mm (HxExQ) | 163.5 x 77.3 x 8.8 mm |

Rəylər