Nə üçün Samsung Galaxy S22 Ultra? Yeni flaqmanı indi əldə etmək üçün 6 səbəb.

Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növü | Smartfon |
| SIM kart sayı | Dual Sim |
| Yaddaş | 32GB, 2GB RAM |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 10, MIUI 12 |
| Şəbəkə | 3G, 4G/ LTE |
| Prosessor | Octa-Core, MediaTek Helio G25 Cortex-A55 at 1.95 GHz. |
| Bağlantı | WLAN, Bluetooth, GPS, NFC, Radio, USB |
| Kamera | LED flash, HDR |
| Ön kamera | Əsas kamera 13 MP / Ön kamera 5 MP |
| Ekran | IPS LCD ekran |
| Ekran ölçüsü (düym) | 6.53 |
| Ekran ölçüsü (piksel) | 720 x 1600 piksel |
Əlavə |
|
|---|---|
| Batareya tutumu (mAh) | Li-Po 5000 mAh |
| Ölçülər, mm (HxExQ) | 164.9 x 77.1 x 9 mm |

Rəylər