Nə üçün Samsung Galaxy S22 Ultra? Yeni flaqmanı indi əldə etmək üçün 6 səbəb.

Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növü | Telefon |
| SIM kart sayı | Dual SİM |
| Yaddaş | 4 MB, 4 MB RAM + MicroSD card up to 32 GB |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Software platform Nokia Series 30+ |
| Şəbəkə | GSM 900/1800 (EU) |
| Prosessor | CPU SPRD 6531E |
| Bağlantı | Micro USB (USB 2.0) |
| Ön kamera | Rear camera type QVGA (320×240 px) |
| Ekran ölçüsü (düym) | 1.77” |
Əlavə |
|
|---|---|
| Batareya tutumu (mAh) | 800 mAh |
| Ölçülər, mm (HxExQ) | 115.15 x 49.85 x 14.3mm |
| Digər | FM radio, MP3 player, 3.5 mm headphone jack |

Rəylər