Nə üçün Samsung Galaxy S22 Ultra? Yeni flaqmanı indi əldə etmək üçün 6 səbəb.

Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növü | Smartfon |
| SIM kart sayı | Dual SİM |
| Yaddaş | 128GB 8GB RAM |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 10, upgradable to Android 11, MIUI 12 |
| Şəbəkə | 4G, 5G |
| Prosessor | Qualcomm SM8250 Snapdragon 865 |
| Bağlantı | WLAN, Bluetooth, GPS, NFC, USB Type-C 2.0 |
| Kamera | LED flash, HDR, panorama |
| Ön kamera | Triple 64 MP+13 MP+5 MP / 20 MP |
| Video (əsas kamera) | 1080p@30fps, 720p@120fps |
| Ekran | IPS LCD |
| Ekran ölçüsü (düym) | 6.67 |
| Ekran ölçüsü (piksel) | 1080 x 2400 piksel |
Əlavə |
|
|---|---|
| Batareya tutumu (mAh) | Li-Po 5000 mAh |
| Ölçülər, mm (HxExQ) | 165.1 x 76.4 x 9.3 mm |
| Digər | Barmaq izi skaneri, Üz tanıması |

Rəylər