Xiaomi 11 Lite 5G 8/128GB PINK
Endirimi 18 aya 0% böl
4.1
0
524
Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növü | Smartfon |
| SIM kart sayı | DUAL SIM |
| Yaddaş | 128GB, 8GB RAM |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 11, MIUI 12 |
| Şəbəkə | 4G, 5G |
| Prosessor | Qualcomm SM7350-AB Snapdragon 780G (5 nm) |
| Bağlantı | WLAN, Bluetooth, GPS, NFC, Infrared port, USB Type-C 2.0, USB On-The-Go |
| Kamera | Dual-LED dual-tone flash, HDR, panorama |
| Ön kamera | Əsas kamera Triple 64 MP+ 8 MP+ 5 MP / Ön kamera 20 MP |
| Video (əsas kamera) | 1080p@30/60fps, 720p@120fps |
| Ekran | AMOLED, 1B colors, HDR10+, 90Hz, 500 nits (typ), 800 nits |
| Ekran ölçüsü (düym) | 6.55 düym |
| Ekran ölçüsü (piksel) | 1080 x 2400 pixels |
Əlavə |
|
|---|---|
| Batareya tutumu (mAh) | Li-Po 4250 mAh / Sürətli şarj 33W |
| Ölçülər, mm (HxExQ) | 160.5 x 75.7 x 6.8 mm |
| Digər | Fingerprint (side-mounted), accelerometer, gyro, compass |
Rəylər