Nə üçün Samsung Galaxy S22 Ultra? Yeni flaqmanı indi əldə etmək üçün 6 səbəb.

Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| SIM kart sayı | 2, Nano SIM |
| Yaddaş | 128 GB |
| RAM | 8 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | Var |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 11 |
| Şəbəkə | 3G, 4G, |
| Prosessor | MediaTek Helio P70 (12nm) |
| Prosessor tezliyi | 2.1 GHz |
| Nüvə sayı | 8 |
| Kamera | 20 MP, 4x-ə qədər |
| Ön kamera | 8 MP |
| Video (əsas kamera) | 1080p, 30 kard/s, 4x-ə qədər |
| Ekran | IPS LCD |
| Ekran ölçüsü (düym) | 6.52 |
| Ekran ölçüsü (piksel) | 720 × 1600 |
Əlavə |
|
|---|---|
| Batareya tutumu (mAh) | 4380 mAh |
| Batareya növü | Li-Ion |
| Ölçülər, mm (HxExQ) | 163.7 × 75.5 × 8.6 mm |
| Sürətli şarj | Var |
| Bluetooth versiyası | 4.2 |
| Enerji toplama növü | USB Type-C |
| Qulaqlıq interfeysi | USB Type-C |
| İstehsal tarixi | 2022 |
| Digər | Üz tanıma, işıq sensoru, yaxınlaşdırma sensoru, akselerometr |

Rəylər